facebook

1. Jak przystąpić do Programu Lojalnościowego BioPoint?

Wystarczy korzystać z produktów BioPoint. Na każdym znajdują się Biodolary, które należy zbierać i wymieniać na nagrody. Konieczna jest również rejestracja w serwisie program.biopoint.pl.

2. Dlaczego mam się rejestrować w serwisie program.biopoint.pl?

Rejestracja jest niezbędna, by w każdej chwili sprawdzić stan konta, wymienić Biodolary na nagrody i otrzymywać aktualne informacje o promocjach i akcjach specjalnych.

3. Co zrobić z zebranymi Biodolarami?

Biodolary należy wklejać do specjalnych książeczek Programu Lojalnościowego. Można je otrzymać od swojego lekarza weterynarii. Książeczkę trzeba przysłać na adres BioPoint, ul. Sadowa 4, 11-034 Stawiguda.

4. Czy muszę wypełnić całą książeczkę, by wymienić Biodolary na nagrody?

Nie, nie narzucamy ani minimalnego, ani maksymalnego limitu Biodolarów. Książeczkę można wypełnić Biodolarami do ostatniego pola (jest ich 24), ale można również wysłać do nas książeczkę wypełnioną jedynie częściowo. Jeżeli ktoś zbiera na nagrodę wartą np. 20 000 Biodolarów, sugerujemy systematycznie przysyłać do nas kolejne książeczki, byśmy mogli na bieżąco dopisywać punkty do Państwa konta w serwisie. W ten sposób unikniecie też Państwo ewentualnego zgubienia wypełnionej książeczki. 

5. Mój lekarz nie posiada w swojej ofercie produktów BioPoint. Co mam zrobić, by przystąpić do Programu Lojalnościowego i otrzymać książeczkę?

Produkty BioPoint można nabyć wyłącznie u lekarzy weterynarii, więc zapytaj swojego lekarza o ich dostępność w przyszłości lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Książeczkę i informacje o Programie Lojalnościowym prześlemy pocztą, wystarczy wypełnić formularz dostępny tutaj.

6. Co zyskam, jeśli będę korzystał z Programu Lojalnościowego?

Preparaty BioPoint są dostępne wyłącznie u lekarzy weterynarii. Wiedza i doświadczenie lekarzy są niezbędne do odpowiedniego zastosowania produktów BioPoint. Korzystając z preparatów BioPoint hodowca zyskuje więc wsparcie i wiedzę lekarza weterynarii oraz Biodolary, które może przeznaczyć na wybraną z katalogu nagrodę.

7. Mam jeszcze starą książeczkę i kilka punktów. Co z nimi zrobić?

Stare książeczki i punkty wciąż są ważne i nadal można je zrealizować. Do czasu wyczerpania stanów magazynowych punkty zachowują więc swoją ważność i można je wymieniać na produkty z gamy BioPoint i Kilco w stosunku 1 punkt = 60 złotych (lista produktów punktowanych i dostępnych w ramach starej książeczki znajduje się tutaj). Jeśli ktoś ma 10 punktów, otrzymuje 600 złotych na zakupy. Stare punkty nie łączą się z Biodolarami.

8. W katalogu znalazłem nagrodę o wartości 700 Biodolarów. Jak mogę zebrać taką wartość?

Wystarczy korzystać z profilaktyki opartej na produktach BioPoint. Dla przykładu: kupując Biostarter Liquid (elektrolit), Enterocid (probiotyk i prebiotyk), D3 Calcium (witamina D3 i wapń) oraz Hepamix Forte (preparat na wątrobę) uzbieramy 750 Biodolarów.

 

Polecamy

5300 Biodolarów
7500 Biodolarów
6800 Biodolarów
19000 Biodolarów
1500 Biodolarów