facebook

Partnerzy programu

VENITI Business Travel

 

VENITI Business Travel specjalizuje się w zagranicznych wyjazdach typu Incentive & Corporate. Realizujemy projekty z zakresu wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, szkoleń, konferencji, kongresów i targów. Wysoki standard przygotowywanych imprez sprawia, że są one źródłem niezapomnianych wrażeń i wspomnień na całe życie.

 

Dodatkowo jako jedno z niewielu biur w Polsce jesteśmy przedstawicielem największych linii żeglugowych świata, oferujących coraz popularniejsze wśród firm rejsy wycieczkowe, w trakcie których istnieje możliwość organizowania szkoleń czy konferencji.

 

Gwarancję  naszej rzetelności i jakości potwierdza m.in. członkostwo w Site, organizacji zrzeszającej ekspertów w dziedzinie turystyki biznesowej czy członkostwo w Warszawskiej Izbie Turystyki. Akcje grupy VENITI S.A. notowane są na rynku NewConnect GPW, co potwierdza naszą pozycję lidera. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego zespołu, sieci sprawdzonych partnerów na całym świecie oraz indywidualnych doświadczeń podróżniczych, aby tworzyć dla naszych Klientów niepowtarzalne doskonałe programy.

 

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Biopoint w zakresie realizacji wyjazdowego Programu Lojalnościowego dla klientów firmy, ponieważ popieramy i wspieramy tego typu innowacyjne działania. Jesteśmy przekonani, że wyjazdy, które będziemy dla Państwa organizować razem z firmą BioPoint, bardzo pozytywnie wpłyną na osiąganie dalszych sukcesów.
Maciej Szymański, prezes VENITI Business Travel.

 

BHP Serwis

 

Firma BHP – SERWIS SAFETY GROUP powstała w 2003 roku z myślą o kompleksowej obsłudze firm, zakładów pracy i hurtowni BHP w niezbędne artykuły oraz rozwiązania techniczne pozwalające na stworzenie bezpiecznego stanowiska pracy.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w 2004 roku stworzyliśmy dział produkcji odzieży pracowniczej (odzież ochronna i reklamowa). Pozwala to na tworzenie indywidualnej kolekcji ubrań  dostosowanych do oczekiwań klienta pod kątem designu a przede wszystkim bezpieczeństwa pracy.
W 2011 roku otworzyliśmy profesjonalną hafciarnię komputerową  w której haft wykonujemy tylko na najlepszych japońskich maszynach – Tajima.
Oryginalność całej kolekcji podkreślamy wykonując na odzieży nadruki firmowe i personalne, różnymi metodami takimi jak: sitodruk, termotransfer, flock, haft.

 

Dzięki starannie dobranym polskim i zagranicznym producentom środków ochrony indywidualnej i zbiorowej zapewniamy stałą, wysoką jakość dostarczanego certyfikowanego produktu.


W latach 2013 – 2014 planujemy otwarcie dwóch kolejnych oddziałów naszej firmy oraz  stworzenie działu prania i serwisowania odzieży ochronnej. Pozwoli to nam być  jeszcze  bliżej Państwa a także poszerzy wachlarz oferowanych usług.


Profesjonalnie wyszkolona i wysoce wykształcona kadra naszej firmy służy wiedzą jak i własnym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów występujących u klienta.

 

DRAMIŃSKI S.A.

Profesjonalne urządzenia dla weterynarii, rolnictwa i hodowli

 

Od 1987 roku produkuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla rolnictwa, hodowli oraz weterynarii.

 

Swoje produkty sprzedaje na wszystkich kontynentach. Posiada ponad 40 certyfikowanych dystrybutorów na całym świecie. Jako światowy gracz na rynku skutecznie konkuruje jakością swoich urządzeń i obsługą posprzedażną. Inwestuje w nowe technologie, dzięki temu każdego roku portfolio firmy powiększa się o produkty innowacyjne i odpowiadające na potrzeby użytkowników.

 

Przenośne ultrasonografy medyczne

 

Wraz z biegiem lat, idąc z rozwojem technologicznym i ogólnoświatowym trendem miniaturyzacji urządzeń, firma Dramiński postawiła na produkcję małych, lekkich i przenośnych ultrasonografów do diagnostyki obrazowej i badań przesiewowych. Wykorzystywane są one głównie w takich dziedzinach jak medycyna ratunkowa, medycyna rodzinna, opieka paliatywna oraz ginekologia i położnictwo.

Obecność firmy w gałęzi medycyny ludzkiej z roku na rok powiększa się. I na pewno nie powiedzieliśmy ostatniego słowa…

Polecamy

21000 Biodolarów
3700 Biodolarów
2700 Biodolarów
6100 Biodolarów